Dostępne kursy

Poniżej znajdziesz liste naszych dostępnych kursów z dziedziny testowania oprogramowania. Do każdego zakupionego kursu otrzymasz dożywotni dostęp. 

praktyczny kurs tester oprogramowania

Praktyczny kurs testowania oprogramowania

Jesteś na początku swojej drogi jako tester oprogramowania? W takim razie ten kurs jest przeznaczony dla Ciebie.

bootcamp testowanie

Kurs testowanie Oprogramowania w praktyce | Bootcamp

Kurs Testowanie oprogramowania w praktyce | Bootcamp jest stworzony z myślą o osobach początkujących. Czyli takich, które stawiają swoje pierwsze kroki w świecie testowania.

jira od podstaw

Jira od podstaw - zarządzanie projektami

Kurs związany z narzędziem Jira. Jeśli poszukujesz swojej pierwszej pracy jako tester oprogramowania to ten kurs będzie dla Ciebie idealny!

kurs postman

Postman od podstaw - testowanie REST API

Naucz się od podstaw aplikacji Postman i dowiedz się jak wygląda w praktyce testowanie REST API. Dedykowany kurs postman dla testerów.

Miniaturka Cypress kurs

Cypress od podstaw - Automatyzacja testów

Naucz się automatyzacji aplikacji webowych w najbardziej popularnym narzędziu do automatyzacji Cypress. W kursie wszystkiego nauczysz się od podstaw.

kurs javascript od podstaw

JavaScript od podstaw

Poznaj podstawy najpopularniejszego języka JavaScript. Kurs jest dedykowany dla osób, które chcą zostać webdeweloperem bądź testerem automatyzującym.

kurs sql

Kurs SQL od podstaw | MySQL

Naucz się języka SQL i zacznij zarządzać bazami danych. Kurs jest prowadzony od podstaw. Zawiera praktyczne zadania domowe oraz test sprawdzający pod koniec Twoją wiedzę z kursu.

Pytania i odpowiedzi rekrutacyjne dla testera

Zapoznaj się z 80 najczęściej pojawiającymi się pytaniami rekrutacyjnymi na stanowisko testera oprogramowania. Stwórz portfolio testera i wyróżniające się CV.

Premium Pack – Testera Oprogramowania

Paczka zawiera dostęp do wszystkich kursów związanych z testowaniem oprogramowania. Kursy są dostępne na platformie Udemy.

Egzamin ISTQB w pytaniach i odpowiedziach

Egzamin ISTQB w pytaniach i odpowiedziach

Zapoznaj się z 400 pytaniami i odpowiedziami jakie pojawiają się na egzaminie ISTQB poziomu podstawowego. Pytania zostały opracowane w formie 20 testów. 

kurs automatyzacja

Automatyzacja z Typescript + WebdriverIO

Zostań testerem automatyzującym. W tym kursie nauczysz się automatyzować oprogramowanie za pomocą Typescript oraz WebdriverIO. 

ChatGPT w testowaniu oprogramowania

ChatGPT w testowaniu oprogramowania

Kurs ChatGPT w testowaniu oprogramowania jest stworzony z myślą o osobach, które chciałyby poznać możliwości jakie niesie ze sobą sztuczna inteligencja oraz usprawnić swoją codzienną pracę.

kurs flutter

Tworzenie aplikacji mobilnych | Podstawy Flutter & Dart

Naucz się podstaw tworzenia aplikacji mobilnych we Flutterze i Darcie. ! Ten intensywny kurs został zaprojektowany z myślą o osobach, które chcą zgłębić tajniki tworzenia nowoczesnych aplikacji mobilnych za pomocą Fluttera i Dart.

google cloud platform

Google Cloud Platform​

Kompleksowy kurs na platformie Udemy, „Google Cloud Platform (GCP) | Podstawy dla początkujących”, dostarczy Ci niezbędnej wiedzy i umiejętności, aby stać się ekspertem w korzystaniu z usług Google Cloud.