Dostępne kursy

Poniżej znajdziesz liste naszych dostępnych kursów z dziedziny testowania oprogramowania. Do każdego zakupionego kursu otrzymasz dożywotni dostęp. 

praktyczny kurs tester oprogramowania

Praktyczny kurs testowania oprogramowania

Jesteś na początku swojej drogi jako tester oprogramowania? W takim razie ten kurs jest przeznaczony dla Ciebie.

kurs automatyzacja

Automatyzacja z Typescript + WebdriverIO

Zostań testerem automatyzującym. W tym kursie nauczysz się automatyzować oprogramowanie za pomocą Typescript oraz WebdriverIO. 

jira od podstaw

Jira od podstaw - zarządzanie projektami

Kurs związany z narzędziem Jira. Jeśli poszukujesz swojej pierwszej pracy jako tester oprogramowania to ten kurs będzie dla Ciebie idealny!

kurs postman

Postman od podstaw - testowanie REST API

Naucz się od podstaw aplikacji Postman i dowiedz się jak wygląda w praktyce testowanie REST API. Dedykowany kurs postman dla testerów.

Miniaturka Cypress kurs

Cypress od podstaw - Automatyzacja testów

Naucz się automatyzacji aplikacji webowych w najbardziej popularnym narzędziu do automatyzacji Cypress. W kursie wszystkiego nauczysz się od podstaw.

kurs javascript od podstaw

JavaScript od podstaw

Poznaj podstawy najpopularniejszego języka JavaScript. Kurs jest dedykowany dla osób, które chcą zostać webdeweloperem bądź testerem automatyzującym.

kurs sql

Kurs SQL od podstaw | MySQL

Naucz się języka SQL i zacznij zarządzać bazami danych. Kurs jest prowadzony od podstaw. Zawiera praktyczne zadania domowe oraz test sprawdzający pod koniec Twoją wiedzę z kursu.

Pytania i odpowiedzi rekrutacyjne dla testera

Zapoznaj się z 80 najczęściej pojawiającymi się pytaniami rekrutacyjnymi na stanowisko testera oprogramowania. Stwórz portfolio testera i wyróżniające się CV.

Premium Pack – Testera Oprogramowania

Paczka zawiera dostęp do wszystkich kursów związanych z testowaniem oprogramowania. Kursy są dostępne na platformie Udemy.