Kurs Flutter & Dart

Tworzenie aplikacji mobilnych | Podstawy Flutter & Dart

Witaj w kursie „Tworzenie aplikacji mobilnych | Podstawy Flutter & Dart„! Ten intensywny kurs został zaprojektowany z myślą o osobach, które chcą zgłębić tajniki tworzenia nowoczesnych aplikacji mobilnych za pomocą Fluttera i Dart.

Współpraca z:

Co zawiera kurs?

Kurs jest dedykowany osobom początkującym, które nie miały jeszcze styczności z wytwarzaniem aplikacji mobilnych przy użyciu Fluttera. Zanurz się w świecie tworzenia aplikacji mobilnych z naszym intensywnym kursem Fluttera i Darta. Zdobądź kluczowe umiejętności, takie jak korzystanie ze StatefulWidget, stylowanie widgetów, obsługa nawigacji, i edycja stanu aplikacji.

Plan kursu

Co to jest Flutter i Dlaczego Warto Go Poznać?

Flutter to otwarty framework do tworzenia interfejsów użytkownika, stworzony przez Google. Jego unikalna cecha polega na tym, że umożliwia rozwijanie aplikacji na wiele platform jednocześnie, w tym na Androida, iOS, Windows, Mac, Linux, a nawet na przeglądarki internetowe. Dart, z drugiej strony, to język programowania stworzony przez Google, specjalnie zoptymalizowany dla Fluttera.

Jakie zagadnienia zostaną poruszone w kursie?

 1. Tworzenie Interfejsów Użytkownika:

  Nauczysz się, jak projektować intuicyjne interfejsy użytkownika przy użyciu widgetów Fluttera. Dowiesz się również, jak dostosować wygląd i zachowanie swoich komponentów.

 2. Obsługa Stanu:

  Zrozumiesz, jak zarządzać stanem w swojej aplikacji za pomocą StatefulWidget i StatelessWidget. Nauczysz się, jakie są różnice między nimi i jak wybrać odpowiedni rodzaj widgetu w zależności od wymagań projektu.

 3. Nawigacja

  Opanujesz techniki nawigacji między ekranami, w tym nawigację pomiędzy zakładkami, stosowanie nawigatorów, i implementację routingu.

 4. Wiedza Teoretyczna:
  Posiądziesz teoretyczne fundamenty związane z architekturą Fluttera i Dart, co pozwoli ci lepiej zrozumieć działanie frameworka i skuteczniej projektować aplikacje.

 5. Stylowanie Widgetów:

  Opanujesz sztukę stylowania widgetów, ucząc się, jak korzystać z różnych atrybutów i narzędzi dostępnych w Flutterze do nadawania aplikacji estetycznego i spójnego wyglądu.

 6. Podstawy Programowania:

  Choć kurs zakłada podstawową znajomość programowania, to dostarczy także wiedzy, która przyda się zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym programistom. Będziesz w stanie zastosować podstawowe koncepty programowania w kontekście tworzenia aplikacji mobilnych.

 7. Korzystanie z Zewnętrznych Pakietów:

  Nauczysz się, jak efektywnie korzystać z zewnętrznych pakietów i bibliotek dostępnych w ekosystemie Fluttera, co pozwoli ci rozbudować funkcjonalność swojej aplikacji bez konieczności implementacji wszystkiego od zera.

Do zrozumienia treści kursu zaleca się podstawową znajomość języka programowania, jednak nie jest to konieczne. Nawiasem mówiąc, entuzjazm i gotowość do nauki są najważniejsze! Dołącz do mnie i zdobądź umiejętności niezbędne do stworzenia nowoczesnych aplikacji mobilnych. Poznaj tajniki Fluttera.

Cena: 49zł 84,99zł

Kurs znajduje się na platformie Udemy

Kurs: „Tworzenie aplikacji mobilnych | Podstawy Flutter & Dart” znajduje się na platformie Udemy.  Jest to jedna z najpopularniejszych platform do tworzenia i publikowania kursów internetowych.  Oferuje takie możliwości jak:

Odpowiedzi na Twoje pytania

Praktyczny kurs testowania oprogramowania QA jest przeznaczony dla osób początkujących, które chcą rozpocząć swojąprzygodę z testowaniem oprogramowania lub chcą zdobyć pierwszą pracę jako tester oprogramowania. 

Jednak jeśli już znasz podstawy i/lub pracujesz jako tester oprogramowania to napewno znajdziesz także coś dla siebie. Dobrym wyborem może być kurs związany z automatyzacją lub z przeprowadzaniem testów wydajnościowych.

Wszystkie stworzone kursy są zamieszczane na platformie https://www.udemy.com/ 

Aktualne ceny dostępnych kursów testera oprogramowania mogą ulec zmianie w każdej chwilii w zależnośości czy portal udemy przeprowadza promocję. W każdym miesiącu jest przyznawana zniżka obniżająca cene kursu nawet o 40-50%.

Każdy kurs jest całościowo omawiany w pierwszym filmiku, który jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich osób. Zwykle kursy są podzielone na moduły, w których szczegółowo omawiam każde narzędzie, program bądź wykładam teorię. 

W przypadku praktycznego kursu testowania oprogramowania QA, zacząłem od tesorii w której wyjaśniłem poziomy testów, typy testów, 7 zasad testowania oprogramowania. Następnie przeszedłem do praktycznych przykładów testowania manualnego. Wyjaśniłem obsługę postmana, jmeter’a, devtoolsów, SQL’a, system zarządzania błędami JIRA oraz TestLink.

Aby zapisać się na kurs testowania oprogramowania (automatyzacja, praktyczne testowanie QA  lub dowolnie inne) wystarczy, że zakupisz go na platformie Udemy. Następnie automatycznie otrzymasz dostęp do kursu i będziesz mógł zacząć go przerabiać od razu.

To zależy czy ukończysz kurs 🙂 Jeśli Ci się uda to oczywiście taki otrzymasz. Udemy po każdym zakończonym kursie specjalnie generuje takie certyfikaty. Może okazać się przydatny w szczególności gdy szukasz pracy jako tester oprogramowania.

Kim jestem?

Nazywam się Rafał Podraza. Swoją przygodę z tworzeniem stron i aplikacji internetowych zacząłem w wieku 12 lat, gdzie stworzyłem swoją pierwszą stronę internetową, na której znajdowały się gry przeglądarkowe oraz chat.  Zawodowo od kilku lat pracuje jako QA i zajmuje się testowaniem i automatyzacją różnych systemów informatycznych głównie aplikacji webowych oraz mobilnych.