Kurs Tester Oprogramowania

Kurs Pytania rekrutacyjne dla testera

Opublikowany kurs zawiera 80 najczęściej pojawiających się pytań rekrutacyjnych na stanowisko testera oprogramowania. Każde pytanie zawiera odpowiedź w postaci filmiku. 

Współpraca z:

Co zawiera kurs?

W kursie zostały opracowane pytania i odpowiedzi, które są niezwykle przydatne na rozmowie rekrutacyjne na stanowisko testera oprogramowania

Pytania zostały dobrane tak, aby obejmowały swoim zakresem różne tematy (np. testy API czy automatyzację). 

W kursie została umieszczona sekcja z lekcjami bonusowymi, w której znajdują się materiały pomocne przy tworzeniu portfolio oraz CV

Plan kursu

Kurs został opublikowany na platformie Udemy. Dzięki temu masz możliwość w każdej chwili i na każdym urządzeniu się z niego uczyć. 

Kurs „Pytania i odpowiedzi rekrutacyjne dla testera ” jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących pierwszej pracy jako tester oprogramowania. Głównym celem kursu jest zaznajomienie się z pytaniami, które najczęściej pojawiają się na rozmowie rekrutacyjnej.

Co uzyskasz po ukończeniu kursu?

  • zapoznasz się z typowymi pytaniami rekrutacyjnymi

  • zdobędziesz wiedzę z testowania oprogramowania

  • dowiesz się co powinno zawierać portfolio testera

  • nauczysz się tworzyć wyróżniające CV


Pytania zostały dobrane tak, aby swoim zakresem obejmowały różne zagadnienia z gałęzi testowania takie jak np. pytania związane z sylabusem czy z testami API. Przygotowałem także specjalne zadanie praktyczne, w którym będziesz mógł przetestować rejestrację w serwisie Github.

Pod każdym z pytań znajduje się odpowiedź w postaci filmiku, jednak warto przed jej obejrzeniem samemu odpowiedzieć na te pytania. Natomiast filmik będzie służył jedynie weryfikacji Twojej odpowiedzi. W mojej ocenie jest to najlepsza forma przyswajania wiedzy.

Oprócz pytań przygotowałem dodatkowe lekcję bonusowe. Dzięki nim dowiesz się co powinno zawierać portfolio testera oraz jak prawidłowo napisać CV i jakie sekcje musi zawierać.

Na sam koniec aby nie było za łatwo to przygotowałem egzamin sprawdzający Twoją wiedzę. Będziesz miał możliwość się z nim zmierzyć. Egzamin zawiera 15 pytań i 4 odpowiedzi z których tylko jedna jest poprawna.

Po przerobieniu wszystkich modułów, będzie czekał na Ciebie specjalny certyfikat ukończenia kursu, który możesz w dowolnej chwili pobrać i wydrukować.

Jeśli agenda kursu brzmi ciekawie to zapraszam Cię na wspólną naukę.

Cena: 49zł 84,99zł

Kurs znajduje się na platformie Udemy

Kurs: „Pytania i odpowiedzi rekrutacyjne dla testera” znajduje się na platformie Udemy.  Jest to jedna z najpopularniejszych platform do tworzenia i publikowania kursów internetowych.  Oferuje takie możliwości jak:

Odpowiedzi na Twoje pytania

Praktyczny kurs testowania oprogramowania QA jest przeznaczony dla osób początkujących, które chcą rozpocząć swojąprzygodę z testowaniem oprogramowania lub chcą zdobyć pierwszą pracę jako tester oprogramowania. 

Jednak jeśli już znasz podstawy i/lub pracujesz jako tester oprogramowania to napewno znajdziesz także coś dla siebie. Dobrym wyborem może być kurs związany z automatyzacją lub z przeprowadzaniem testów wydajnościowych.

Wszystkie stworzone kursy są zamieszczane na platformie https://www.udemy.com/ 

Aktualne ceny dostępnych kursów testera oprogramowania mogą ulec zmianie w każdej chwilii w zależnośości czy portal udemy przeprowadza promocję. W każdym miesiącu jest przyznawana zniżka obniżająca cene kursu nawet o 40-50%.

Każdy kurs jest całościowo omawiany w pierwszym filmiku, który jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich osób. Zwykle kursy są podzielone na moduły, w których szczegółowo omawiam każde narzędzie, program bądź wykładam teorię. 

W przypadku praktycznego kursu testowania oprogramowania QA, zacząłem od tesorii w której wyjaśniłem poziomy testów, typy testów, 7 zasad testowania oprogramowania. Następnie przeszedłem do praktycznych przykładów testowania manualnego. Wyjaśniłem obsługę postmana, jmeter’a, devtoolsów, SQL’a, system zarządzania błędami JIRA oraz TestLink.

Aby zapisać się na kurs testowania oprogramowania (automatyzacja, praktyczne testowanie QA  lub dowolnie inne) wystarczy, że zakupisz go na platformie Udemy. Następnie automatycznie otrzymasz dostęp do kursu i będziesz mógł zacząć go przerabiać od razu.

To zależy czy ukończysz kurs 🙂 Jeśli Ci się uda to oczywiście taki otrzymasz. Udemy po każdym zakończonym kursie specjalnie generuje takie certyfikaty. Może okazać się przydatny w szczególności gdy szukasz pracy jako tester oprogramowania.

Kim jestem?

Nazywam się Rafał Podraza. Swoją przygodę z tworzeniem stron i aplikacji internetowych zacząłem w wieku 12 lat, gdzie stworzyłem swoją pierwszą stronę internetową, na której znajdowały się gry przeglądarkowe oraz chat.  Zawodowo od kilku lat pracuje jako QA i zajmuje się testowaniem i automatyzacją różnych systemów informatycznych głównie aplikacji webowych oraz mobilnych.