Zostań ekspertem systemu SAP

Kurs SAP dla początkujących

W tym kompletnym kursie na platformie Udemy odkryjesz wszystko, co potrzebne, by stać się ekspertem w obsłudze i wykorzystywaniu potencjału SAP S/4HANA.

Współpraca z:

Co zawiera kurs?

Zapraszam Cię na fascynującą podróż przez świat SAP S/4HANA – najnowszej generacji systemu ERP, który rewolucjonizuje sposób, w jaki przedsiębiorstwa zarządzają swoimi operacjami.

W kursie opanujesz w teorii oraz w praktyce niezbędne podstawy systemu SAP. 

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Czego się nauczysz:

 • Odkryjesz podstawy SAP S/4HANA, zrozumiesz jego architekturę i funkcje.

 • Zdobędziesz umiejętności w zakresie konfiguracji i zarządzania SAP S/4HANA.

 • Poznasz zaawansowane techniki raportowania i analizy danych w SAP S/4HANA.

 • Nauczysz się efektywnie wykorzystywać funkcje modułów finansowych, logistycznych i produkcyjnych.

 • Zapoznasz się z najlepszymi praktykami w wdrażaniu i utrzymaniu SAP S/4HANA w przedsiębiorstwie.

Dlaczego warto dołączyć do tego kursu:

  • Praktyczne podejście: Kurs został zaprojektowany tak, abyś mógł od razu zastosować zdobytą wiedzę w praktyce.

  • Ekspertyza instruktora: Będziesz uczyć się od doświadczonego eksperta z bogatym doświadczeniem w pracy z SAP S/4HANA.

  • Elastyczność: Dostęp do materiałów kursowych przez 24/7, dzięki czemu możesz uczyć się w dowolnym czasie i miejscu.

Dla kogo jest ten kurs:

 • Osoby chcące rozpocząć karierę w dziedzinie SAP i zarządzania systemami ERP.

 • Specjaliści IT i konsultanci, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności o obsługę SAP S/4HANA.

 • Kierownicy projektów ERP zainteresowani wdrożeniem SAP S/4HANA w swoich organizacjach.

Gotowy, aby stać się mistrzem SAP S/4HANA? Dołącz już dziś i zacznij swoją drogę do sukcesu w świecie biznesu!

Cena: 49zł 84,99zł

Kurs znajduje się na platformie Udemy

Kurs: „Kurs SAP dla początkujących” znajduje się na platformie Udemy.  Jest to jedna z najpopularniejszych platform do tworzenia i publikowania kursów internetowych.  Oferuje takie możliwości jak:

Odpowiedzi na Twoje pytania

Praktyczny kurs testowania oprogramowania QA jest przeznaczony dla osób początkujących, które chcą rozpocząć swojąprzygodę z testowaniem oprogramowania lub chcą zdobyć pierwszą pracę jako tester oprogramowania. 

Jednak jeśli już znasz podstawy i/lub pracujesz jako tester oprogramowania to napewno znajdziesz także coś dla siebie. Dobrym wyborem może być kurs związany z automatyzacją lub z przeprowadzaniem testów wydajnościowych.

Wszystkie stworzone kursy są zamieszczane na platformie https://www.udemy.com/ 

Aktualne ceny dostępnych kursów testera oprogramowania mogą ulec zmianie w każdej chwilii w zależnośości czy portal udemy przeprowadza promocję. W każdym miesiącu jest przyznawana zniżka obniżająca cene kursu nawet o 40-50%.

Każdy kurs jest całościowo omawiany w pierwszym filmiku, który jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich osób. Zwykle kursy są podzielone na moduły, w których szczegółowo omawiam każde narzędzie, program bądź wykładam teorię. 

W przypadku praktycznego kursu testowania oprogramowania QA, zacząłem od tesorii w której wyjaśniłem poziomy testów, typy testów, 7 zasad testowania oprogramowania. Następnie przeszedłem do praktycznych przykładów testowania manualnego. Wyjaśniłem obsługę postmana, jmeter’a, devtoolsów, SQL’a, system zarządzania błędami JIRA oraz TestLink.

Aby zapisać się na kurs testowania oprogramowania (automatyzacja, praktyczne testowanie QA  lub dowolnie inne) wystarczy, że zakupisz go na platformie Udemy. Następnie automatycznie otrzymasz dostęp do kursu i będziesz mógł zacząć go przerabiać od razu.

To zależy czy ukończysz kurs 🙂 Jeśli Ci się uda to oczywiście taki otrzymasz. Udemy po każdym zakończonym kursie specjalnie generuje takie certyfikaty. Może okazać się przydatny w szczególności gdy szukasz pracy jako tester oprogramowania.

Kim jestem?

Nazywam się Rafał Podraza. Swoją przygodę z tworzeniem stron i aplikacji internetowych zacząłem w wieku 12 lat, gdzie stworzyłem swoją pierwszą stronę internetową, na której znajdowały się gry przeglądarkowe oraz chat.  Zawodowo od kilku lat pracuje jako QA i zajmuje się testowaniem i automatyzacją różnych systemów informatycznych głównie aplikacji webowych oraz mobilnych.