Teoretyczny kurs finansów i rachunkowości

Kurs finanse przedsiębiorstw

Kurs “Finanse przedsiębiorstw” jest stworzony z myślą o osobach zafascynowanych wspaniałym światem finansów, a ich głównym celem jest zdobycie wiedzy teoretycznej.

Współpraca z:

Co zawiera kurs?

Materiał w kursie obejmuje wszystkie kluczowe zagadnienia z dziedziny finansów.

W kursie dodane są moduły, które doskonale wprowadzą Cię w świat finansów przedsiębiorstw. Wiedza zdobyta w kursie pozwoli wyróżnić się Tobie na tle innych.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Materiał w kursie obejmuje wszystkie kluczowe zagadnienia z dziedziny finansów.

Przygodę z kursem rozpoczniemy od zasad rachunkowości – poznamy i omówimy 8 z nich.

W dalszej części kursu przejdziemy do obszernego omówienia bardzo istotnego sprawozdania jakim jest bilans – zapoznamy się z jego składnikami jakimi są aktywa trwałe, aktywa obrotowe, kapitały własne oraz kapitały obce. Poruszymy także kluczowe zagadnienie jakim jest koszt kapitału.

Następnie przejdziemy do tematu konsolidacji sprawozdań finansowych i terminologii z tym związanej.

Kolejne wykłady dotyczyć będą dwóch kolejnych niezwykle ważnych sprawozdań finansowych – rachunku zysków i strat oraz rachunku przepływów pieniężnych. Obydwa zostaną dokładnie omówione.

Kolejnym tematem jest bardzo przydatne w praktyce biznesowej zagadnienie progu rentowności.

Zapoznamy się także z dźwigniamioperacyjną, finansową, a także całkowitą. Dowiemy się czego dotyczą oraz na czym polega ich pozytywny bądź negatywny efekt działania.

Nauczysz się złotych reguł finansowaniazłotej reguły bilansowej i złotej reguły bankowej, a także poznasz optymalną strukturę zadłużenia.

Kolejnymi omawianymi tematami będą ryzyko, płynność i rotacja oraz rentowność, a także ich rodzaje.

Kurs zakończymy zastosowaniem teorii w zadaniach otwartych oraz testem.

Pomoc na każdym etapie

Pamiętaj, że na każdym etapie kursu możesz liczyć na moją pomoc. Dodatkowo Udemy przygotowało specjalną sekcję pytań i odpowiedzi. Możesz z niej skorzystać i zadać pytania jeśli jakiś temat będzie dla Ciebie niezrozumiały. Po przerobionym kursie będziesz miał możliwość odebrać swój unikalny certyfikat, potwierdzający ukończenie kursu.

Brzmi dobrze? To jeśli jesteś zainteresowany i chcesz wejść w świat finansów, który jest niesamowity, to zapraszam Cię do tego kursu. Obiecuję, że spędzimy fajnie czas i na pewno nauczysz się wielu ciekawych rzeczy.

Cena: 49zł 84,99zł

Kurs znajduje się na platformie Udemy

Kurs: „Kurs finanse przedsiębiorstw” znajduje się na platformie Udemy.  Jest to jedna z najpopularniejszych platform do tworzenia i publikowania kursów internetowych.  Oferuje takie możliwości jak:

Odpowiedzi na Twoje pytania

Praktyczny kurs testowania oprogramowania QA jest przeznaczony dla osób początkujących, które chcą rozpocząć swojąprzygodę z testowaniem oprogramowania lub chcą zdobyć pierwszą pracę jako tester oprogramowania. 

Jednak jeśli już znasz podstawy i/lub pracujesz jako tester oprogramowania to napewno znajdziesz także coś dla siebie. Dobrym wyborem może być kurs związany z automatyzacją lub z przeprowadzaniem testów wydajnościowych.

Wszystkie stworzone kursy są zamieszczane na platformie https://www.udemy.com/ 

Aktualne ceny dostępnych kursów testera oprogramowania mogą ulec zmianie w każdej chwilii w zależnośości czy portal udemy przeprowadza promocję. W każdym miesiącu jest przyznawana zniżka obniżająca cene kursu nawet o 40-50%.

Każdy kurs jest całościowo omawiany w pierwszym filmiku, który jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich osób. Zwykle kursy są podzielone na moduły, w których szczegółowo omawiam każde narzędzie, program bądź wykładam teorię. 

W przypadku praktycznego kursu testowania oprogramowania QA, zacząłem od tesorii w której wyjaśniłem poziomy testów, typy testów, 7 zasad testowania oprogramowania. Następnie przeszedłem do praktycznych przykładów testowania manualnego. Wyjaśniłem obsługę postmana, jmeter’a, devtoolsów, SQL’a, system zarządzania błędami JIRA oraz TestLink.

Aby zapisać się na kurs testowania oprogramowania (automatyzacja, praktyczne testowanie QA  lub dowolnie inne) wystarczy, że zakupisz go na platformie Udemy. Następnie automatycznie otrzymasz dostęp do kursu i będziesz mógł zacząć go przerabiać od razu.

To zależy czy ukończysz kurs 🙂 Jeśli Ci się uda to oczywiście taki otrzymasz. Udemy po każdym zakończonym kursie specjalnie generuje takie certyfikaty. Może okazać się przydatny w szczególności gdy szukasz pracy jako tester oprogramowania.

Kim jestem?

Mam na imię Ania i jestem studentką Wydziału Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej. Wcześniej ukończyłam technikum o profilu Technik Informatyk.

Moje obszary zainteresowań to finanse, rachunkowość, a także informatyka.

Perfekcjonizm to moje drugie imię, więc do jakości przekazywanych treści przykładam ogromną uwagę.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w kursach, gdzie wspólnie możemy pogłebić wiedzę oraz rozwinąć umiejętności! 🙂

Anna zalewska - instruktor
Anna Zalewska