TEST DIVE CONFERENCE – Zostań prelegentem

KONFERENCJA TEST DIVE CZEKA NA CIEBIE – ZOSTAŃ PRELEGENTEM/PRELEGENTKĄ VII EDYCJI!

Organizatorzy z Centrum Technologicznego NOKIA KRAKÓW zapraszają na tegoroczną – siódmą odsłonę Konferencji Test Dive!

W tym roku spotkamy się 12 października w Multikinie w Krakowie.

Czy warto? Oczywiście, że tak! Masz szansę poprowadzić wykład podczas jednej z największych konferencji testerskich w Polsce i Europie! Jest ona traktowana przez wiele osób związanych z testowaniem oprogramowania jako ważna tradycja. Podczas wydarzenia prezentowane są najnowsze trendy w testowaniu oraz najlepsze praktyki i tematy związane z cyklem życia i jakością produkcji oprogramowania. 

Test Dive to nie tylko wykłady i prelekcje. To tutaj środowisko akademickie integruje się ze światem biznesu, czego efektem są nowe znajomości i mnóstwo okazji do wymiany doświadczeń i dyskusji.

W tym roku podczas swoich wykładów zgłoszeni prelegenci będą mieli szansę zagłębić się w tematykę związaną przede wszystkim z testowaniem w medycynie oraz Machine Learning w testowaniu. Natomiast jeśli chcia(a)łbyś podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z dziedziny security, algorithms, telecommunication (4G/5G) itp. – nie trać czasu – wyślij zgłoszenie i zostań prelegentem na Test Dive 2023!

Więcej informacji na: testdive.pl

 

Wydarzenie jest bezpłatne. 

 

Brzmi ciekawie? Czekamy na Twoje zgłoszenie od 15 marca do 15 czerwca!

praktyczny kurs tester oprogramowania

Praktyczny kurs testowania oprogramowania

Jesteś na początku swojej drogi jako tester oprogramowania? W takim razie ten kurs jest przeznaczony dla Ciebie.

kurs automatyzacja

Automatyzacja z Typescript + WebdriverIO

Zostań testerem automatyzującym. W tym kursie nauczysz się automatyzować oprogramowanie za pomocą Typescript oraz WebdriverIO. 

jira od podstaw

Jira od podstaw - zarządzanie projektami

Kurs związany z narzędziem Jira. Jeśli poszukujesz swojej pierwszej pracy jako tester oprogramowania to ten kurs będzie dla Ciebie idealny!

kurs postman

Postman od podstaw - testowanie REST API

Naucz się od podstaw aplikacji Postman i dowiedz się jak wygląda w praktyce testowanie REST API. Dedykowany kurs postman dla testerów.

Miniaturka Cypress kurs

Cypress od podstaw - Automatyzacja testów

Naucz się automatyzacji aplikacji webowych w najbardziej popularnym narzędziu do automatyzacji Cypress. W kursie wszystkiego nauczysz się od podstaw.

kurs javascript od podstaw

JavaScript od podstaw

Poznaj podstawy najpopularniejszego języka JavaScript. Kurs jest dedykowany dla osób, które chcą zostać webdeweloperem bądź testerem automatyzującym.