Nowa wersja książki „Ścieżka testera. Przygotowanie do egzaminu ISTQB. „

Książka „Ścieżka testera. Certyfikat ISTQB w pytaniach i odpowiedziach” została zaktualizowana zarówno o treści jak i o tytuł. Teraz jest dostępna na rynku pod nazwą „Certyfikat testera”.

Dla kogo jest skierowana książka?

Książka jest idealnym wyborem dla osób, które przygotowują się do egzaminu ISTQB poziomu podstawowego. W książce zostało opracowanych 400 przykładowych pytań i odpowiedzi, które są możliwe jak najbardziej zbliżone do tych, które pojawiają się w oficjalnym arkuszu egzaminacyjnym.

W pierwszej części książki znajdują się jedynie same pytania. To pozwala czytelnikowi sprawdzić swoją obecną wiedzę z sylabusa zaznaczając jedną poprawną odpowiedź z pośród czterech możliwych. Jeśli czytelnik będzie miał wątpliwości co do odpowiedzi to w każdej chwili może sięgnąć do drugiej części, w której zaznaczona jest poprawna odpowiedź łącznie ze szczegółowym uzasadnieniem. 

W jakim formacie jest dostępna książka?

okładka książki

Książka jest dostępna do zakupu zarówno w wersji cyfrowej (PDF) oraz drukowanej. Zakup książki jest możliwy poprzez stronę https://sklep.testowanie-oprogramowania.pl . Zamówienia są realizowane w ciągu 24 godzin od daty zamówienia.

praktyczny kurs tester oprogramowania

Praktyczny kurs testowania oprogramowania

Jesteś na początku swojej drogi jako tester oprogramowania? W takim razie ten kurs jest przeznaczony dla Ciebie.

kurs automatyzacja

Automatyzacja z Typescript + WebdriverIO

Zostań testerem automatyzującym. W tym kursie nauczysz się automatyzować oprogramowanie za pomocą Typescript oraz WebdriverIO. 

jira od podstaw

Jira od podstaw - zarządzanie projektami

Kurs związany z narzędziem Jira. Jeśli poszukujesz swojej pierwszej pracy jako tester oprogramowania to ten kurs będzie dla Ciebie idealny!

kurs postman

Postman od podstaw - testowanie REST API

Naucz się od podstaw aplikacji Postman i dowiedz się jak wygląda w praktyce testowanie REST API. Dedykowany kurs postman dla testerów.

Miniaturka Cypress kurs

Cypress od podstaw - Automatyzacja testów

Naucz się automatyzacji aplikacji webowych w najbardziej popularnym narzędziu do automatyzacji Cypress. W kursie wszystkiego nauczysz się od podstaw.

kurs javascript od podstaw

JavaScript od podstaw

Poznaj podstawy najpopularniejszego języka JavaScript. Kurs jest dedykowany dla osób, które chcą zostać webdeweloperem bądź testerem automatyzującym.